Par mums

Mūsu konditorejas stāsts aizsākās 2009. gadā, kad 200 kvadrātmetru lielās telpās ar 15 darbiniekiem sākām ražot konditorejas izstrādājumus pārdošanai mūsu pašu pārtikas veikalu tīklā. Gatavoto produkciju iecienīja klienti un pamanīja arī citi veikalu tīkli, kas deva iespēju uzsākt konditorejas izstrādājumu vairumtirdzniecību. Laikam ejot, sākās pastiprināta uzņēmuma izaugsme, kas šobrīd rezultējas ar profesionāliem darbiniekiem un mūsdienīgu aprīkojumu, lai ražotu visgardākos konditorejas izstrādājumus.

40 000

Saražoto konditorejas izstrādājumu skaits diennaktī

300

Sadarbības partneri lielos un mazos uzņēmumos

7

Anada konditorejas veikali visā Latvijā

122

Profesionāli darbinieki

1500

Kvadrātmetru lielas ražošanas telpas

Esam pazīstami ar visplašāko kūku un smalkmaizīšu sortimentu visā Latvijā!

Plašajā produkcijas klāstā esam ieviesuši konditorejas izstrādājumus jebkurā garšu gammā, visiem cilvēka dzīves gadījumiem un notikumiem. Strādājam profesionāli un ar prieku ikkatram klientam piegādājam svētku sajūtu katru dienu.

Mūsu misija

Nodrošināt mūsu vairumtirdzniecības klientus un individuālos pircējus ar kvalitatīviem, gardiem konditorejas izstrādājumiem par pieņemamām cenām.

Mūsu vīzija

Būt viskvalitatīvākajiem, uzticamākajiem, stabilākajiem un lielākajiem konditorejas izstrādājumu ražotājiem Latvijā, saglabājot un pilnveidojot tautā iemīļotās receptes un saldumu gatavošanas tradīcijas.

Mūsu pamatvērtības

  • Ilgtermiņa sadarbība ar vairumtirdzniecības klientiem
  • Profesionāla pieeja specializētajos konditorejas veikalos
  • Motivēti, kompetenti un augsti kvalificēti darbinieki